80.0%
Tron

Tron

80.0%

Tron

Obsah

Snímek TRON byl v době svého vzniku vpravdě převratný , experimentoval s neprobádanou počítačovou animací a nevídanými vizuálními efekty, které okořenily skvělé akční scény. Flynn (Jeff Bridges) je počítačový expert, který se živí tvorbou her. Soustavně se ale také nabourává do počítačové sítě firmy Encom a snaží se z ní získat důvěrnou informaci. To se ale nelíbí hlavnímu programu, který se rozhodne přenést Flynna do svého království, elektronické civilizace, plné nástrah. Flynn se teď musí probojovat přes počítačové hry a pokusit se zneškodnit neovladatelný a nebezpečný hlavní ovládací program. Jeho jedinou nadějí je odvážný a věrný program Tron, který jako jediný je schopen mocného nepřítele porazit.

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Komentáře uživatelů

captain wundar
Offline

HOLLY COMIX !!! miluju tenhle film,viděl sem ho poprvé v patnácti letech na ZDF a ůplně mě uchvátil...je to film,kterej můžu vidět 100 krát a pořád mě to bude bavit.

(28. dubna 2014)
Memphis
Offline

Ve svý době možná zajímavé, ale dnes to zkrátka nudí a ruší.. nebavilo mě to, i když jako doplnění k Tron: Legacy dobré...

(16. října 2013)
gumidekmedvidek
Offline

Naprostá pecke mezi sci-fi. Pamatuji si, jak jsem to jako malý pořás sjížděl dokola na videokazetě. Rozhodně to patří mezi moje srdcovky.

(28. října 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Tron
Kategorie Film
Svět --
Premiéra v ČR --
Premiéra v zahraničí 02/06/1982
Následující
TRON: Dědictví

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 12. září 2013
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku