90.0%
TRON: Dědictví

TRON: Legacy

90.0%

Tron Legacy

Obsah

TRON: LEGACY je 3D high-tech dobrodružství zasazené do digitálního světa, který je úplně odlišný od čehokoli, co jste již na velkém plátně viděli. Sama Flynna, 27letého rebela, pronásleduje záhadné zmizení jeho otce Kevina Flynna, muže, který byl kdysi známý jako největší světový tvůrce videoher. Když Sam objeví záhadný signál poslaný ze staré Flynnovy arkády – signál, který mohl být jenom od jeho otce – zjišťuje, že se ocitl v digitálním světě, kde byl Kevin uvězněn po 20 let. S pomocí nebojácné válečnice jménem Quorra, se otec a syn vydávají na cestu, která jim může přinést život nebo smrt, cestují po vizuálně fantastickém cyber vesmíru – vesmíru, který stvořil sám Kevin, a který se stává modernějším s vozidly, zbraněmi a krajinami, které si nikdy před tím nedokázal představit a nelítostným zloduchem, který se nezastaví před ničím, jen aby znemožnil jejich útěk.

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Komentáře uživatelů

Memphis
Offline

Vizuální a především hudební skvost, příběh je originální a film prostě celou dobu baví... Jen možná Garrett Hedlund nebyl tou pravou volbou..

(16. října 2013)
Morzael
Offline

Pro tenhle film mám slabost. Nevím, jestli je to počítačovou tématikou, pěknou stylizací, zajímavými nápady nebo skvělým soundtrackem, ale Trona já rád.

(16. září 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název TRON: Legacy
Kategorie Film
Svět --
Premiéra v ČR 16/12/2010
Premiéra v zahraničí 16/12/2010
Předchozí
Tron

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 12. září 2013
Naposledy editováno 10. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku