73.3%
Batman: Gothamský rytíř

Batman: Gotham Knight

73.3%

Americko-japonský animovaný akční film divákům v šesti jednotlivých kapitolách odhalí začátek proměny Bruce Waynea v Batmana, legendárního mstitele Gotham City.

Obsah

Postaví se v boji proti hrůzu nahánějícímu Strašákovi a dvěma zlosynům, s nimiž se doposud nesetkal. Animovaná podoba nesmrtelného komiksového hrdiny je výsledkem spolupráce předních japonských animátorů, k nimž patří Shojiro Nishimi, Yasuhiro Aoki, Futoshi Higashide, Toshiyuki Kubooka a Hiroshi Morioka.

Zdroj: Oficiální text distributora

Režie

Hrají

Postavy

Komentáře uživatelů

Memphis
Offline

Zajímavé příběhy. Nejvíce se mi líbila animace od Madhouse.

(21. června 2013)
Grayson
Offline

Obsahově je film parádní,Nolanovský nádech a atmosféra prohnilého Gothamu si mě ihned podmanili,ale ta animace to prostě kazí.Anime zkrátka nikdy nebylo můj šálek čaje,zde mě navíc iritoval i neustále měnící se styl kresby.Nebýt té otřesné animace,dal bych i plný počet bodů.Takhle jen za 4.

(14. května 2014)
S4TW
Offline

Skvělá atmosféra podpořená úžasným hudební doprovodem ve vás nabudí tu správnou temnou, nepříjemnou gothamovskou atmosféru. Scénář je také chytrý, zajímavé zápletky a různé druhy pohledů na Batman. Ale žádný bohužel neměl šanci se nějak hlouběji a déle rozvíjet, což je škoda. Co je ovšem katastrofa je animace, to je hnůj největší a bohužel to dost kazí výsledný dojem...

(11. dubna 2017)
Elessar
Offline

Úžasná hudba, cool dialogy s Kevinem Conroyem. Na mne nejvíce zapůsobila část pod názvem \\\"Crossfire\\\"

(30. listopadu 2014)
Morzael
Offline

Zajímavé mangové zpracování. Tyto temné příběhy z mezidobí Batman: Začíná a Temný rytíř mě osobně velmi potěšily, doporučuji.

(21. února 2013)

Informace

Originální název Batman: Gotham Knight
Kategorie TV Film
Svět DC Comics
Premiéra v ČR 30/11/2007
Premiéra v zahraničí 30/11/2007

Systémové informace

Má na starosti Morzael
jardoom
Vloženo 21. února 2013
Naposledy editováno 25. března 2016

Najdete nás na Facebooku