73.3%
Transformers: Zánik

Transformers: Age of Extinction

73.3%

Nová trilogie Transformers startuje s novým obsazením a novou epickou zápletkou.

Obsah

Automechanik Cade Yager (Walhberg) se snaží uživit sebe a svou dospívající dceru Tessu (Nicola Peltz) opravováním hodně nepojízdných vraků. Zoufale se mu nedaří, ale jen do doby, než se z jednoho roztřískaného náklaďáku vyklube Transformer a zrovna ten nejdůležitější – Optimus Prime. Cade z toho jen těžko může mít radost, protože Amerika se ještě úplně nevzpamatovala ze souboje „hodných" Autobotů se „zlými" Deceptikony, který na konci třetího dílu zlikvidoval půlku Chicaga. Čtyři roky poté jsou všichni zástupci téhle mimozemské rasy na indexu a elitní vědecké mozky se snaží vytvořit pozemské Transformery, kteří by účinněji čelili podobným hrozbám. Z minulosti ale víme, že cesta do pekel bývá dlážděná dobrými úmysly, a jinak tomu nebude ani v tomto případě. To však Cadea příliš netrápí. Zatím. Jako nový lidský parťák toho nejslavnějšího z Transformerů se ocitl nejen v hledáčku americké vlády, ale pronásledují ho i Optimovi krajané. Do toho všeho se jeho dcera zamilovala, s čímž jako otec rozhodně nemůže souhlasit. Čtvrtí Transformers kromě Wahlberga v hlavní roli přinesou ještě jednu zásadní novinku – Dinoboty, což jsou mechaničtí tvorové, kteří vypadají jako prehistoričtí ještěři. Vítejte v transformovaném Jurském parku.

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Komentáře uživatelů

Grayson
Offline

Osobně mám Bayformers celkem rád(dokonce i Pomsta poražených měla cosi do sebe-ten film je neskutečná hloupost,ale svou práci pobavit odvádí na 100%),ale Zánik byl i přes takřka nulová očekávání zklamáním.Tohle není série,od které bych očekával nadčasový děj,chytré dialogy či oscarové výkony,očekávám pouze nápadité akční sekvence a chytlavý soundtrack-tohle mi zatím Bayformers dokázali pokaždé nabídnout...až doteď.OST je nevýrazné až běda-světlou vyjímkou je skladba Battle Cry,které jsem se paradoxně obával nejvíce(ne,že bych byl fandou Linkin park,ale tato skupina měla v transformeří kinematografii vždy své místo,takže k jejich náhradníkům jsem přistupoval s jistou dávkou nedůvěry).A akce?Tak to bylo zklamání zdaleka největší-nepamatuji si,kdy naposledy jsem si tak přál,aby už byl konec jako právě u Pekingské bitvy.Tentokrát už je změna režiséra vážně nutná-pokud už Bay ani není schopný natočit originální akci,tak vážně nevím,čím by chtěl ještě přispět(dětinskými fórky?čím dál,tím horším designem robotů?scénářem,který je špatný i na TF?).

(28. října 2014)
jardoom
Offline

Transformery mám hodně rád, ale každým dalším dílem je rád mít přestávám. Zdá se mi, že čím víc toho natočí, tím víc je to pro náctileté puboše. Akční scény super, grafické zpracování a efekty není potřeba komentovat, zápletky jsou taky fajn a jen podtrhují výbornou fantazii všech zúčastněných na produkci filmu. Co ale úplně nesnáším jsou zamilované scénky pubertálních milenců uprostřed největších soubojů. Zkurvené klišé, které do Akčního Sci-fi filmu prostě nepatří. Občasné \\\"legrácky\\\" mají fungovat jako u Marvelovek, ale bohužel nefungují a člověku to přijde spíše trapné. Jinak je film ale bezchybný a netrpí ani na obsazení, ani na hereckých výkonech a už vůbec ne na What The FUCK momentech.

(27. října 2014)
nightwing
Offline

Tento film mne opravdu nadchnul , myslím že příběh byl úžasný ale i herci měli co ukázat např. Mark Walberg . v porovnaní se Shia Labufem byl mnohem lepší také se mi líbí že trasformeři tranformují do znamých aut např. buggati veyron . film se mi líbil a proto mu dám 5z5

(5. října 2014)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Transformers: Age of Extinction
Kategorie Film
Svět Hasbro
Premiéra v ČR 26/06/2014
Premiéra v zahraničí 27/06/2014

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 12. listopadu 2012
Naposledy editováno 13. prosince 2016

Najdete nás na Facebooku