100.0%
Batman: Návrat Temného rytíře, část 2

Batman: The Dark Knight Returns, Part 2

100.0%

Filmová adaptace komiksu "Návrat Temného rytíře", komiksu, který udělal z Franka Millera hvězdu. Starý a zahořklý Batman je pronásledovaný lidmi, kteří mají strach z čehokoliv většího než jsou oni sami. Je označen za nebezpečného psychopata a speciální jednotky na jeho stopě si dávno vyškrtli první část z možnosti živého nebo mrtvého. Batmanovi největší protivníci jsou zatím propuštěni z bran Arkhamu jako vyléčení a okolí neškodní lidé. Štvanice na Batmana vrcholí a do toho hodinky odtikávají poslední minuty zbývající do atomové války. Proti Batmanovi se nakonec postaví i pragmatický Superman, který pro své přežití v nové době obětoval svou svobodu a stal se přizpůsobivým služebníkem systému. Batman jde po...

Obsah

Filmová adaptace komiksu "Návrat Temného rytíře", komiksu, který udělal z Franka Millera hvězdu. 
Starý a zahořklý Batman je pronásledovaný lidmi, kteří mají strach z čehokoliv většího než jsou oni sami. Je označen za nebezpečného psychopata a speciální jednotky na jeho stopě si dávno vyškrtli první část z možnosti živého nebo mrtvého. Batmanovi největší protivníci jsou zatím propuštěni z bran Arkhamu jako vyléčení a okolí neškodní lidé. Štvanice na Batmana vrcholí a do toho hodinky odtikávají poslední minuty zbývající do atomové války. Proti Batmanovi se nakonec postaví i pragmatický Superman, který pro své přežití v nové době obětoval svou svobodu a stal se přizpůsobivým služebníkem systému. Batman jde po posledního boje. Do boje, který nemůže vyhrát... 

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Postavy

Komentáře uživatelů

Rodriguez
Offline

Nejlepší film s Batmanem! Nolan se může zahrabat, protože jeho realistický pohled na věc je sexy, ale na hranice komixu to nemá. Kéž by jednou se přesně tento animák dostal i v hrané podobě! Ale je tu jedno zásadní pravidlo, co funguje v komixu nemusí fungovat v reálném světě.

(5. května 2013)
Mr.FREAKE
Offline

Najlepší animák od DC. jednoznačne proste prekrásne vizuálne a hudobný podkres ešte utvrdzuje v epičnosti!!! A záver bol nádherný!!! Keby bolo viac takýchto spracovaní!!!

(12. dubna 2013)
The First Robin
Offline

Druhý díl adaptace ceněného Millerova komiksu. S gustem zakončuje návrat Temného rytíře ke svým kořenům. Čas nezastavíš..Ale závěrečná bitva? Epic! Epic!

(28. září 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Batman: The Dark Knight Returns, Part 2
Kategorie Film
Svět DC Comics
Premiéra v ČR --
Premiéra v zahraničí 30/11/2012

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 28. října 2012
Naposledy editováno 25. března 2016

Najdete nás na Facebooku