60.0%
Underworld

Underworld

60.0%

Selene, překrásná upíři bojovnice je zachycen ve válce mezi Upíry a Vlkodlaky. Bojuje po boku s Upíry jen do té doby, než potká Michaela, do kterého se zamiluje, a který je na půl upír a na půl vlkodlak. Společně se snaží přežít.

Obsah

Po staletí obývají Zemi dvě rasy, které nepatří do lidského rodu. Aristokratičtí VAMPÝŘI čili upíři a jejich zavilí nepřátelé, brutální LYKANTI, vlkodlaci.
Lidé na jejich existenci nevěří, traduje se jen v pověrách a hororových příbězích. Ale oni zde jsou a vedou odvěký boj na život a na smrt o nadvládu nad těmi druhými. Mohlo by se zdát, že ta byla jednou provždy nastolena, jenže zdání klame. Je o tom přesvědčena vampýrská bojovnice Selene (Kate Beckinsale), která odhalí, že Lyřané chystají další velkou akci. Tentokrát si brousí zuby na mladého doktora – člověka. Selene se snaží mladíkovi jménem Michael (Scott Speedman) pomoci a ochránit ho před útokem z podsvětí. Současně se do něj zamiluje a tím vše zkomplikuje... Čím více se zamotává do připravovaného únosu Michaela, tím více získává informace, které ji děsí. Nezadržitelně se totiž blíží okamžik stvoření nového predátora, který kombinuje sílu vampírů i vlkodlaků. Přitom nemá žádné z jejich slabých stránek. Takové monstrum by dokázalo narušit rovnováhu obou ras, a co hůře, zvrátilo by jí ve prospěch LYŘANŮ

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Komentáře uživatelů

gumidekmedvidek
Offline

Prumerný film o upírech a jiných monstrech. Nic víc ani nic míň.

(20. října 2012)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Underworld
Kategorie Film
Svět IDW Publishing
Premiéra v ČR 27/11/2003
Premiéra v zahraničí 08/09/2003
Následující
Underworld: Evolution

Systémové informace

Má na starosti breadshot
Vloženo 15. října 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku