80.0%
Strážci Galaxie

Guardians of the Galaxy

80.0%

Marvel nám představil hrdinné miliardáře v nezničitelných oblecích, vojáky oblečené v americké vlajce, severské bohy i vědce, co se mění na zelené obry se silou nosorožce. Teď je čas podívat se do vesmíru. Guardians of the Galaxy jsou možná trošku překvapivou volbou pro další Marvelovku, ale tvůrci slibují epickou sci-fi a těch není nikdy dost. A takových, v nichž jsou superhrdinské týmy obohaceny o oživlé stromy a hláškující bojové mývaly, už vůbec.

Obsah

Hlavním hrdinou ale bude nakonec stejně americký pilot, který skončí někde uprostřed vesmíru a spolu s partou mimozemských drsňáků se postaví padouchovi jménem The Collector, který je podle všeho nesmrtelný, umí nahlížet do budoucnosti, sbírá staré artefakty a je to pořádný drsňák. Uvidíme, co s tím provede James Gunn, režisér velmi slušného hororového béčka Slimák.

Zdroj: MovieZone.cz

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

47
Offline
47

Možno najvydarenejší film MCU.Výborne napísané postavy hláškujú ako o život čo má za následok že vtip strieda akciu ktorú vystrieda hláška aby nakopla dalšiu akciu.V tieni toho všetkého ostáva,už klasicky,záporák,ktorý je to najslabšie na celom filme.No tentokrát to nie je tak očividné vdaka pestrej palete postáv.A staví sa aj Thanos.....5z5

(12. prosince 2016)
Saint of Killers
Offline

Už nikdy nechci vidět film, ve kterém se vyskytuje trapná parodie na Hana Sola, mýval, ent a zelená černoška. A rád bych v tom filmu našel ten zmiňovaný vtip, protože já se za celou dobu stěží dvakrát usmál. Jestli tohle má být jeden z nejlepších superhrdinských filmů, tak už dobře vím, proč celý ten žánr nesnáším.

(24. listopadu 2015)
Morzael
Offline

Tak musím uznat, že se Marvel konečně vytáhl. Tohle mě fakt bavilo. Sršel z toho vtip, nápady i akce. Sice se film nevyhnul několika klisché situacím, a občasné motivace postavy mi přišly dosti nepřesvědčivé, ale ve výsledku jsem se bavil od začátku do konce. Na tohle se s chutí podívám i několikrát, na rozdíl od zbytku filmů od Marvelu (ano, včetně Avengers).

(8. srpna 2014)
Grayson
Offline

Povedená(místy dokonce vynikající) podívaná,která kdyby vyšla pod hlavičkou jiného studia(to,že musel Gunn podrobit svou vizi Disneymu je bohužel až moc znát)mohla být kultem,nikoliv \\\\pouze\\\\ dobře odvedenou filmařinou s bezvadným soundtrackem.

(1. prosince 2014)
jh666
Offline

Strážci galaxie jsou jeden z nejlepších a nejzábavnějších sci-fi filmů, jaký jsem kdy viděl. Tahle banda magorů je fakt k nezaplacení. Film rozhodně rychle uteče, což je ale dobře, protože nemáte šanci se začít nudit. Marvel navíc opět zabodoval s castingem. Nejvíc mě asi překvapila Zoe Saldana, kterou zrovna nemusím, ale jako Gamora byla opravdu výborná. Celému filmu ale vládne jiná postava. Rocket je (alespoň pro mě) nejúžasnější filmová marvelovská a sci-fi postava vůbec. Psal jsem, že film má velkou dávku komedie, ale najdou se tu i dojemné scény. \\\"My jsme Groot\\\" mě doopravdy rozbrečela. Všechno navíc podtrhuje naprosto dokonalý sound track. Jediná chybička je, že, na rozdíl od předchozích Marvelovek, tady chybí grafické titulky. Jinak ale naprostá paráda. 100 %

(20. srpna 2014)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Guardians of the Galaxy
Kategorie Film
Svět Marvel
Premiéra v ČR 31/07/2014
Premiéra v zahraničí 31/07/2014

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 18. září 2012
Naposledy editováno 23. března 2017

Najdete nás na Facebooku