85.0%
Avengers: Age of Ultron

The Avengers: Age of Ultron

85.0%
-- %
Extérní hodnocení

Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety.

Obsah

Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety.

Povstane zlovolný Ultron a jenom Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů.

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Zobrazit více

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Nevýrazný akční blockbuster, který sice baví a jsou v něm vaše oblíbené postavy, ale odcházíte s pocitem hodně ošizené látky. Díry v logice nechám být, zaměřím se pouze na mdlý soundtrack, recyklované akční scény, které s ničím novým nepřichází, a nucenost některých pasáží, které měly jen uměle navodit vazby k postavám, co v jiných filmech nedostaly prostor. Nečekal jsem oskarový snímek, ale že mě v této epické sestavě postav ani jednou nezamrazí, to mě opravdu zklamalo. Guardiani jako týmovka stále jednoznačně vedou.

(3. května 2015)
mstitel
Offline

Tak tenhle film byl opravdu super. Záporák byl po delší době skvělí. Ani mi nevadilo že ultron nemá mravenčí hlavu. Jen bych vytknul to že to bylo moc jednoduchý takže bud 4z5 nebo 5z5 ale spíš se přikloním k 5z5.

(31. srpna 2015)
jh666
Offline

Nějak nechápu všechny ty hatery, protože se tenhle film povedl. Asi není nejlepší z MCU, ale to nic nemění na tom, že je skvělý. Joss dodržel to, co slíbil, a Věk Ultrona je temnější a osobnější. Akční scény jsou skvělé jako vždy, ale nejlepší je vývoj postav, hlavně Hawkeye se pana nikoho vyšvihl k jedné z nejlepších a nejzajímavjších postav MCU. Velmi se povedly nové postavy. Vision a dvojčata perfektní, hlavně Pietro překvapil (jaká jen z něho a Clinta mohla být dvojka). Líbil se mi ale i Ultron. Sice není tak děsivý jako v komiksu, ale je krásně svůj. Zabijácký robot, který chce zničit svět, ale je navíc vtipný, se nevidí každý den. Film má jedinou vadu, a to je délka. Kdyby byl trochu delší, všechno by bylo perfektní, takhle je to občas trochu zkratkovité. 99 %

(9. května 2015)
Elessar
Offline

Tenhle film je jak jeden velkej tlustej steak. Na počátku vám chutná, ale když jste v polovině, tak je vše v poho, až po tu část, kdy zjistíte, že už nemůžete a chuť se nemění. Ten mladej vedle mne, který žere hranolky Transformerky si to užije, bude se bavit a bude se smát při pojídání toho pokrmu. A vy víte, že ten steak je dobrej, ale podruhé byste si určitě vybrali cokoliv jiného. Ve stručnosti budete se neustále bavit, ale když si uvědomíte, že kdyby se vše zastavilo, tak je to nehorázně nudnej snímek. Tam je ta pasáž, kdy Scarlet Witch vyleze po tom proslovu ze svého úkrytu, a vše je tak trapný. Ještě k tomu Marvelovka zase neměla dobrého záporáka (už asi 8. film/nepočítám Hydru). Joss Whedon se snažil přeskočit svůj stín, tak jako Nolan po Temném Rytíři a proto dopadl stejně špatně. Zkrátka někdy moc soli nestačí, aby jste si jídlo užili. Za mne 6/10, po prvním zhlédnutí “I’m Getting Too Old For This Shit” http://i.ytimg.com/vi/8riM9YGj8e4/hqdefault.jpg

(6. května 2015)
Grayson
Offline

První film mě nijak neoslovil, ale tohle se vskutku povedlo. Uznávám, že je zde několik logických děr a občas je to poněkud laciné (koukám na tebe Hawkeyei). Na druhou stranu, děj má spád, akce je správně komiksová a Marvel po delší době konečně nabídl solidního záporáka. Summa Summarum, hodně slušný.

(8. srpna 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Avengers: Age of Ultron
Kategorie Film
Svět Marvel
Premiéra v ČR 30/04/2015
Premiéra v zahraničí 01/05/2015
Předchozí
Avengers

Systémové informace

Má na starosti jardoom
gumidekmedvidek
Vloženo 18. září 2012
Naposledy editováno 15. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku