85.0%
Avengers: Age of Ultron

The Avengers: Age of Ultron

85.0%
-- %
Extérní hodnocení

Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety.

Obsah

Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety.

Povstane zlovolný Ultron a jenom Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů.

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Zobrazit více

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Opět se jedná o skvělý akční komiksový film ze stáje Marvelu. Tohle dílo je doslova nabyté akcí a bojem, celou dobu se něco děje, takže nemáte šanci se ani chvilku nudit. Je zde skvělá záporná postava, několik nových postav, které jsou výborné a staré klasiky, které pořád baví. Chválím, že tvůrci dali šanci vyniknout postavám, které dříve nedostávali tolik prostoru. Nechybí ani vtip a humor, u kterého se divák upřímně zasměje a pobaví a pak následuje další bitka a řež. Vizuální efekty jsou perfektní a film má díky tomu spád. Asi je to o něco lepší než jednička, ale i tak mám pocit, že to je tak trochu kopírka prvního dílu, i když skvěle zvládnutá. Přes všechny klady a to, že jsem z kina odcházel spokojený, musím říct, že mi prostě něco chybělo, něco k absolutní spokojenosti, něco co jsem nečekal, něco kvůli čemu bych zatajil dech a zůstal zaražený v sedačce a nemohl odejít ze sálu. Ano, vše je skvělé, ale vše jsem prostě čekal, nic mě nepřekvapilo a já jsem náročný a chci něco navíc. Není to nejlepší marvelovka, možná bych jí nezařadil ani mezi top3, ale i tak jsem se bavil.

(5. května 2015)
jh666
Offline

Nějak nechápu všechny ty hatery, protože se tenhle film povedl. Asi není nejlepší z MCU, ale to nic nemění na tom, že je skvělý. Joss dodržel to, co slíbil, a Věk Ultrona je temnější a osobnější. Akční scény jsou skvělé jako vždy, ale nejlepší je vývoj postav, hlavně Hawkeye se pana nikoho vyšvihl k jedné z nejlepších a nejzajímavjších postav MCU. Velmi se povedly nové postavy. Vision a dvojčata perfektní, hlavně Pietro překvapil (jaká jen z něho a Clinta mohla být dvojka). Líbil se mi ale i Ultron. Sice není tak děsivý jako v komiksu, ale je krásně svůj. Zabijácký robot, který chce zničit svět, ale je navíc vtipný, se nevidí každý den. Film má jedinou vadu, a to je délka. Kdyby byl trochu delší, všechno by bylo perfektní, takhle je to občas trochu zkratkovité. 99 %

(9. května 2015)
nightwing
Offline

Mohu vám říci, že toto byla úplná bomba. Příběh byl na stoprocent skvělý. Do 2. dílu, se Joss Wheadon obul více, než u 1. dílu např. akční scény jsou propracovanější. Příběh vás vážně chytne a nepustí. Tím samozřejmě nechci říci, že by byl 1. díl horší, než 2., ale dvojka se mi zkrátka líbila více. Určitě doporučuji všem fanouškům Marvelu. Dávám s určitostí 5z5.

(3. května 2015)
Elessar
Offline

Tenhle film je jak jeden velkej tlustej steak. Na počátku vám chutná, ale když jste v polovině, tak je vše v poho, až po tu část, kdy zjistíte, že už nemůžete a chuť se nemění. Ten mladej vedle mne, který žere hranolky Transformerky si to užije, bude se bavit a bude se smát při pojídání toho pokrmu. A vy víte, že ten steak je dobrej, ale podruhé byste si určitě vybrali cokoliv jiného. Ve stručnosti budete se neustále bavit, ale když si uvědomíte, že kdyby se vše zastavilo, tak je to nehorázně nudnej snímek. Tam je ta pasáž, kdy Scarlet Witch vyleze po tom proslovu ze svého úkrytu, a vše je tak trapný. Ještě k tomu Marvelovka zase neměla dobrého záporáka (už asi 8. film/nepočítám Hydru). Joss Whedon se snažil přeskočit svůj stín, tak jako Nolan po Temném Rytíři a proto dopadl stejně špatně. Zkrátka někdy moc soli nestačí, aby jste si jídlo užili. Za mne 6/10, po prvním zhlédnutí “I’m Getting Too Old For This Shit” http://i.ytimg.com/vi/8riM9YGj8e4/hqdefault.jpg

(6. května 2015)
47
Offline
47

Som rád že som film nehodnotil hneď po prvom zhliadnutí.Bol som totiž sklamaný.No potom som to kukol druhý krát,potom tretí...a prišiel som na to že nebol dovod byť sklamaný.Nebojím sa dvojku postaviť rovno vedľa jednotky,pretože podľa mňa nie je o nič horšia ale ani o nič lepšia.Dvojhodinová stopáž je vyťažená do maxima,záporák v podobe Ultrona tiež celkom ušiel,rozpočet bol obať bohatý,podobne ako na jednotke je to poznať.Príbeh je samozrejme klišé ale zpracovanie je dosť dobré na to aby to požitku z filmu uškodilo....takže 5z5

(18. července 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Avengers: Age of Ultron
Kategorie Film
Svět Marvel
Premiéra v ČR 30/04/2015
Premiéra v zahraničí 01/05/2015
Předchozí
Avengers

Systémové informace

Má na starosti jardoom
gumidekmedvidek
Vloženo 18. září 2012
Naposledy editováno 15. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku