85.0%
Avengers: Age of Ultron

The Avengers: Age of Ultron

85.0%
-- %
Extérní hodnocení

Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety.

Obsah

Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety.

Povstane zlovolný Ultron a jenom Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů.

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Zobrazit více

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Grayson
Offline

První film mě nijak neoslovil, ale tohle se vskutku povedlo. Uznávám, že je zde několik logických děr a občas je to poněkud laciné (koukám na tebe Hawkeyei). Na druhou stranu, děj má spád, akce je správně komiksová a Marvel po delší době konečně nabídl solidního záporáka. Summa Summarum, hodně slušný.

(8. srpna 2015)
mstitel
Offline

Tak tenhle film byl opravdu super. Záporák byl po delší době skvělí. Ani mi nevadilo že ultron nemá mravenčí hlavu. Jen bych vytknul to že to bylo moc jednoduchý takže bud 4z5 nebo 5z5 ale spíš se přikloním k 5z5.

(31. srpna 2015)
S4TW
Offline

Opět se jedná o skvělý akční komiksový film ze stáje Marvelu. Tohle dílo je doslova nabyté akcí a bojem, celou dobu se něco děje, takže nemáte šanci se ani chvilku nudit. Je zde skvělá záporná postava, několik nových postav, které jsou výborné a staré klasiky, které pořád baví. Chválím, že tvůrci dali šanci vyniknout postavám, které dříve nedostávali tolik prostoru. Nechybí ani vtip a humor, u kterého se divák upřímně zasměje a pobaví a pak následuje další bitka a řež. Vizuální efekty jsou perfektní a film má díky tomu spád. Asi je to o něco lepší než jednička, ale i tak mám pocit, že to je tak trochu kopírka prvního dílu, i když skvěle zvládnutá. Přes všechny klady a to, že jsem z kina odcházel spokojený, musím říct, že mi prostě něco chybělo, něco k absolutní spokojenosti, něco co jsem nečekal, něco kvůli čemu bych zatajil dech a zůstal zaražený v sedačce a nemohl odejít ze sálu. Ano, vše je skvělé, ale vše jsem prostě čekal, nic mě nepřekvapilo a já jsem náročný a chci něco navíc. Není to nejlepší marvelovka, možná bych jí nezařadil ani mezi top3, ale i tak jsem se bavil.

(5. května 2015)
Elessar
Offline

Tenhle film je jak jeden velkej tlustej steak. Na počátku vám chutná, ale když jste v polovině, tak je vše v poho, až po tu část, kdy zjistíte, že už nemůžete a chuť se nemění. Ten mladej vedle mne, který žere hranolky Transformerky si to užije, bude se bavit a bude se smát při pojídání toho pokrmu. A vy víte, že ten steak je dobrej, ale podruhé byste si určitě vybrali cokoliv jiného. Ve stručnosti budete se neustále bavit, ale když si uvědomíte, že kdyby se vše zastavilo, tak je to nehorázně nudnej snímek. Tam je ta pasáž, kdy Scarlet Witch vyleze po tom proslovu ze svého úkrytu, a vše je tak trapný. Ještě k tomu Marvelovka zase neměla dobrého záporáka (už asi 8. film/nepočítám Hydru). Joss Whedon se snažil přeskočit svůj stín, tak jako Nolan po Temném Rytíři a proto dopadl stejně špatně. Zkrátka někdy moc soli nestačí, aby jste si jídlo užili. Za mne 6/10, po prvním zhlédnutí “I’m Getting Too Old For This Shit” http://i.ytimg.com/vi/8riM9YGj8e4/hqdefault.jpg

(6. května 2015)
47
Offline
47

Som rád že som film nehodnotil hneď po prvom zhliadnutí.Bol som totiž sklamaný.No potom som to kukol druhý krát,potom tretí...a prišiel som na to že nebol dovod byť sklamaný.Nebojím sa dvojku postaviť rovno vedľa jednotky,pretože podľa mňa nie je o nič horšia ale ani o nič lepšia.Dvojhodinová stopáž je vyťažená do maxima,záporák v podobe Ultrona tiež celkom ušiel,rozpočet bol obať bohatý,podobne ako na jednotke je to poznať.Príbeh je samozrejme klišé ale zpracovanie je dosť dobré na to aby to požitku z filmu uškodilo....takže 5z5

(18. července 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Avengers: Age of Ultron
Kategorie Film
Svět Marvel
Premiéra v ČR 30/04/2015
Premiéra v zahraničí 01/05/2015
Předchozí
Avengers

Systémové informace

Má na starosti jardoom
gumidekmedvidek
Vloženo 18. září 2012
Naposledy editováno 15. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku