60.0%
Terminátor Salvation: Temný počátek

Terminator Salvation: The Machinima Series

60.0%

V roce 2016 se bojovnice odporu Blair Williamsová vydává na smrtelně nebezpečnou misi, jejímž cílem je objevení hrozby, oslabující obranu lidí proti počítačové inteligenci Skynet a jejím smrtícím Terminátorům. V tomto originálním machinimovém seriálu Moon Bloodgood opakuje svou roli z Terminator Salvation a propůjčuje hlas Williamsové, která se utká s T-600, MotoTerminatory, Aerostaty a Hunter Killery. Machinima vytváří skvělou akci a styl díky speciální formě animace, která používá videoherních enginů a grafiky. (oficiální text distributora)

Obsah

V roce 2016 se bojovnice odporu Blair Williamsová vydává na smrtelně nebezpečnou misi, jejímž cílem je objevení hrozby, oslabující obranu lidí proti počítačové inteligenci Skynet a jejím smrtícím Terminátorům. V tomto originálním machinimovém seriálu Moon Bloodgood opakuje svou roli z Terminator Salvation a propůjčuje hlas Williamsové, která se utká s T-600, MotoTerminatory, Aerostaty a Hunter Killery. Machinima vytváří skvělou akci a styl díky speciální formě animace, která používá videoherních enginů a grafiky. (oficiální text distributora)

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Komentáře uživatelů

Saint of Killers
Offline

Nebylo to špatný, ale nic světobornýho to taky nebylo. Kdyby tenhle film nevzniknul, nic by se z pohledu terminátorovského univerza asi nestalo. Na druhou stranu 2 hodinky u toho utekly jako nic.

(25. listopadu 2015)
gumidekmedvidek
Offline

Parádní doplnění děje. Nic víc ani míň.

(20. října 2012)
EvilLive
Offline

Dosť kostrbatá grafika, ale tú myšlienku čo tento film niesol bola prvá Terminátorovská! Tá grafika to pokazila :( .....65%

(15. října 2012)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Terminator Salvation: The Machinima Series
Kategorie TV Seriál
Svět Dark Horse Comics
Premiéra v ČR --
Premiéra v zahraničí 18/05/2009

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 23. srpna 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku