60.0%
Terminátor Salvation: Temný počátek

Terminator Salvation: The Machinima Series

60.0%

V roce 2016 se bojovnice odporu Blair Williamsová vydává na smrtelně nebezpečnou misi, jejímž cílem je objevení hrozby, oslabující obranu lidí proti počítačové inteligenci Skynet a jejím smrtícím Terminátorům. V tomto originálním machinimovém seriálu Moon Bloodgood opakuje svou roli z Terminator Salvation a propůjčuje hlas Williamsové, která se utká s T-600, MotoTerminatory, Aerostaty a Hunter Killery. Machinima vytváří skvělou akci a styl díky speciální formě animace, která používá videoherních enginů a grafiky. (oficiální text distributora)

Obsah

V roce 2016 se bojovnice odporu Blair Williamsová vydává na smrtelně nebezpečnou misi, jejímž cílem je objevení hrozby, oslabující obranu lidí proti počítačové inteligenci Skynet a jejím smrtícím Terminátorům. V tomto originálním machinimovém seriálu Moon Bloodgood opakuje svou roli z Terminator Salvation a propůjčuje hlas Williamsové, která se utká s T-600, MotoTerminatory, Aerostaty a Hunter Killery. Machinima vytváří skvělou akci a styl díky speciální formě animace, která používá videoherních enginů a grafiky. (oficiální text distributora)

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Komentáře uživatelů

EvilLive
Offline

Dosť kostrbatá grafika, ale tú myšlienku čo tento film niesol bola prvá Terminátorovská! Tá grafika to pokazila :( .....65%

(15. října 2012)
Saint of Killers
Offline

Nebylo to špatný, ale nic světobornýho to taky nebylo. Kdyby tenhle film nevzniknul, nic by se z pohledu terminátorovského univerza asi nestalo. Na druhou stranu 2 hodinky u toho utekly jako nic.

(25. listopadu 2015)
gumidekmedvidek
Offline

Parádní doplnění děje. Nic víc ani míň.

(20. října 2012)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Terminator Salvation: The Machinima Series
Kategorie TV Seriál
Svět Dark Horse Comics
Premiéra v ČR --
Premiéra v zahraničí 18/05/2009

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 23. srpna 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku