88.9%
300: Bitva u Thermopyl

Tato položka je zatím v databazi bez textu.

Obsah

Film vychází ze stejnojmenného komiksu, který je dravým převyprávěním příběhu bitvy u Thermopyl, kde se spartský král Leonidas a jeho 300 věrných bojovníků utká s mnohonásobnou přesilou Peršanů pod vedením krále Xerxa. Odvážní Sparťané bojují až do poslední kapky krve, jejich odvaha a sebeoběť způsobí sjednocení Řeků, motivuje k porážce Peršanů a přispěje rozvoji demokracie na Peloponéském poloostrově. Slavný komiks ožívá za přispění nejmodernějších technologií, kombinujících živé herce a metodu modrého plátna, čímž dávný příběh odvahy opět povstává v celé své síle...

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Komentáře uživatelů

bane
Offline

Epic! Snyder hold umí. Skvělé herecké výkony a nezapomenutelné akční scény toto je 300!

(9. července 2013)
Morzael
Offline

Taky máte rádi, když na Vás stříká krev z obrazovky? Jestli ano, a máte k tomu rádi originální vizualizaci, která se stala trendem posledních let, a známý příběh s novým rozměrem, tak je 300 film přesně pro Vás! Doporučuji ale předlohu jako první :-).

(13. listopadu 2012)
gumidekmedvidek
Offline

Dechberoucí komiksové zpracovní, které v sobě obsahuje tak nezapomenutelné scény, že se z toho stáva kult stejně jako z komiksu

(13. října 2012)
S4TW
Offline

Toto je excelentní zpracování perfektního scénáře, který psala v podstatě sama historie. Herci také super výkony, hlavně představitelé Peršanů se velice povedli. Dále bych vyzdvihnul hudbu a především barvy, ty tenhle film posouvají ještě výše.

(23. dubna 2013)
Batman
Offline

Parádní vizuální zpracování.Zack Snyder prostě vizuální scénky dělat umí.Bohužel i 300 má své chyby a to třeba velmi jednoduchý příběh.Ale díky epické bitvě na konci filmu nemohu jinak než 5/5.

(2. března 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název 300
Kategorie Film
Svět Dark Horse Comics
Premiéra v ČR 22/03/2007
Premiéra v zahraničí 09/12/2006
Následující
300: Vzestup říše

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 2. srpna 2012
Naposledy editováno 25. února 2016

Najdete nás na Facebooku