88.6%
Kick-Ass 2

Kick-Ass 2

88.6%
-- %
Extérní hodnocení

Na konci prvního dílu filmu Dave alias Kick-Ass (Aaron Johnson) a Mindy alias Hit-Girl (Chloë Moretz) pověsili svou superhrdinskou identitu na hřebík a snaží se žít normální životy jako typičtí teenageři. Dave ovšem nepočítal s tím, že svým bizarním nápadem inspiroval další řadu lidí, kteří na sebe rovněž navlékli superhrdinský ohoz a vydali se do ulic prosazovat dobro. Proti boji s nespravedlností a zlem založí plukovník Stars and Stripes (Jim Carrey) amatérský tým hrdinů Justice Forever, do něhož bude Kick-Ass později okolnostmi přinucen také vstoupit. Na druhé straně barikády stojí Red Mist - The Mother Fucker (Christopher Mintz-Plasse) a skupinka jeho poskoků. Ten se touží pomstít Kick-Assovi za smrt svého otce, a v městských...

Obsah

Na konci prvního dílu filmu Dave alias Kick-Ass (Aaron Johnson) a Mindy alias Hit-Girl (Chloë Moretz) pověsili svou superhrdinskou identitu na hřebík a snaží se žít normální životy jako typičtí teenageři. Dave ovšem nepočítal s tím, že svým bizarním nápadem inspiroval další řadu lidí, kteří na sebe rovněž navlékli superhrdinský ohoz a vydali se do ulic prosazovat dobro. Proti boji s nespravedlností a zlem založí plukovník Stars and Stripes (Jim Carrey) amatérský tým hrdinů Justice Forever, do něhož bude Kick-Ass později okolnostmi přinucen také vstoupit. Na druhé straně barikády stojí Red Mist - The Mother Fucker (Christopher Mintz-Plasse) a  skupinka jeho poskoků. Ten se touží pomstít Kick-Assovi za smrt svého otce, a v městských ulicích tak započne opravdový zmatek. Jeho plán má však jeden háček. Pokud si někdo začne s jedním z členů Justice Forever, začne si automaticky i se všemi ostatními.

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Zobrazit více

Postavy

Komentáře uživatelů

The First Robin
Offline

Je to komedie nebo akčňák? Těžko říct, ten film má od všeho něco. Humorné akční scény až na vyjímky docela fungují. Jednoduchý příběh o pomstě a nalezení svého pravého já docela taky. Nakonec z toho vznikla vtipná akční pohodovka, které pár věcí k dokonalosti chybí ale jedničce rozhodně ostudu nedělá.

(1. září 2013)
Batman
Offline

Tak toto byl opravdu nářez. Grace Moretz,Mintz-Plasse i Johnson hrajou skvěle a Jim Carrey jak by smet. Co se příběhu týče tak jde v podstatě o převyprávění spin-offů Hit-girl a Kick-ass 2, samozřejmě že s drobnými úpravami, nejvíce to odnesl konec.Ale tohle beru spíše jako klad jelikož komiksový konec by se k tomuto nehodil, popravdě celý film mi v některých chvílích připadá zvládnutý lépe než komiks, u kterého se Millar nechal trochu unést.Možná bych jen vytknul pár čistě komediálních scén které vážný příběh shazují.

(23. září 2013)
47
Offline
47

Dvojka možno trochu stratila dych no určite nestratila nič z atmosféry jednotky....4z5

(24. ledna 2016)
Morzael
Offline

Hele, já jsem byl spokojen. Bylo to akční, vtipné, něco z komiksu to zlepšilo, něco naopak zhoršilo, ale ve výsledku se mi pokračování Nářeze líbilo fakt hodně, nebudu tedy šetřit hvězdami.

(16. září 2013)
S4TW
Offline

Super! Dle mého názoru ještě o kousek lepší, jak první díl. Je to ještě větší nálož, více vtipu, více akce, více krve... Hit-Girl tento film opět táhne a já si tu postavu naprosto oblíbil. Výborný komediální akčňák s velkou dávkou násilí a přesně takové komedie chci(chceme). Bavil jsem se od začátku až do výborného konce.

(8. února 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Kick-Ass 2
Kategorie Film
Svět --
Premiéra v ČR 22/08/2013
Premiéra v zahraničí 18/07/2013
Předchozí
Kick-Ass

Systémové informace

Má na starosti Andresito
Vloženo 22. května 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku