81.8%
Kick-Ass

Kick-Ass

81.8%

Tato položka je zatím v databazi bez textu.

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Cap 12
Offline

Nářez! Byď jsem nečetl komiks, tak to byla pecka. Možná že v porovnání s komiksem to je jen průměrná parodie, ale mě se to líbilo a už se chystám do kina na dvojku. Čtyři a půl hvězdy, takže pět hvězd.

(25. srpna 2013)
jardoom
Offline

Mě se Kick Ass strašně moc líbil. Sice nevím jaký je komiks ale tohle filmové zpracování se mi moc líbilo.Je pravda že mam rád temno a akčnost Marvel a DC světa ale tohle vtipné odbočení od toho co mám rád je přijemná změna která Vás na dvě hodky zabaví a zbaví nudy

(27. ledna 2013)
Batman
Offline

Nejvtipnější film o superhrdinech vůbec.Samozřejmě že s komiksem od Marka Millara se to nemůže měřit, jelikož tohle není ani tak jeho adaptace jako spíš parodie.Ale jako akční komedie je to více než dobré.Navíc parádní hudba,velmi dobré akční scény a hlavně parádní Nicolas Cage. Ale na plný počet to prostě není.

(29. dubna 2013)
daredevil99
Offline

Naprosto skevělý film! Škoda jen, že jsem nečetl komiks ale i tak jsem se náramně bavil a dost jsem se i nasmál. Malým nedostatkem jsou akorát ty jména, která mohli nechat anglicky bo to znělo někdytrochu divně. I přesto párádní film.

(7. dubna 2014)
S4TW
Offline

Ze začátku jsem se pěkně bavil po polovině už mě film tolik nebavil. Nejlepší je ale stejně Zabijačka :-) to je masakr holka. Ale zase tak světaborný a vtipný film to nebyl. Docela dobrý průměr.

(6. září 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Kick-Ass
Kategorie Film
Svět --
Premiéra v ČR 06/05/2010
Premiéra v zahraničí --
Následující
Kick-Ass 2

Systémové informace

Má na starosti Andresito
Vloženo 19. května 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku