50.0%
Želví nindžové

Teenage Mutant Ninja Turtles

50.0%

Rodinný film o čtyřech želvách a jedné kryse, kteří v kanále přijdou do styku s neznámou chmeikálií a zmutují. Nepřirozeně rostou a zvyšuje se jim i inteligence. Krysa byla mazlíčkem japonského mistra bojových umění a v klícce se naučil nejrůznější pohyby, které želvy naučil. Sám si říkal Mistr Tříska a své "děti" pojmenoval Leonardo, Michelangelo, Donatello a Rafaelo. Želvyčky jsou hodné a svou znalostí bojových umění pomáhají lidem.

Obsah

Rodinný film o čtyřech želvách a jedné kryse, kteří v kanále přijdou do styku s neznámou chmeikálií a zmutují. Nepřirozeně rostou a zvyšuje se jim i inteligence. Krysa byla mazlíčkem japonského mistra bojových umění a v klícce se naučil nejrůznější pohyby, které želvy naučil. Sám si říkal Mistr Tříska a své "děti" pojmenoval Leonardo, Michelangelo, Donatello a Rafaelo. Želvyčky jsou hodné a svou znalostí bojových umění pomáhají lidem. Spřátelí se s žurnalistkou April a podivínským ochránce zákona Casey Jonesem, který používá jako zbraně sportovní pomůcky. Společně želvy způsobují nemalé problémy asijskému gangu, který vede tajemný Trháč a ten se rozhodně želvy odstranit. Když ovšem Trháč unese Mistra Třísku, naši nindžové to nenechají jen tak a rozhodnou se ho zachránit.

 

(Zdroj: CSFD.cz)

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Další srdcovka mého dětství. Ninjové co jedí pizzu, jezdí na skateu a ještě jsou to želvy, vedeném mistrem Třískou, který je pro změnu myš. Dnes už má jen nostalgickou hodnotu, ale stejně se člověk zasměje.

(16. listopadu 2012)
The First Robin
Offline

Nostalgická klasika, který ve mě ještě dnes dokáže vzbudit emoce a vrátit mě na chvíli zpátky v čase. V dnešní digitální době by tohle pojetí už určitě neobstálo, ale tehdy mě to bavilo a světě div se..docela baví i teď..

(13. září 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Teenage Mutant Ninja Turtles
Kategorie Film
Svět IDW Publishing
Premiéra v ČR 04/06/1992
Premiéra v zahraničí 30/04/1990

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 18. května 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku