75.0%
Arrow

Arrow

75.0%
-- %
Extérní hodnocení

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu.

Obsah

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu.

Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích!

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Konečně jsem dokoukal první řadu a můžu říct jedině, že tenhle seriál je naprostá bomba a pro mě nejlepší seriál současnosti (House přece skončil). Seriál se ani na chvíli nezastaví, naopak sále přidává na tempu, které graduje v nervy drásajícím finále, za které by se nemusel stydět leckterý film. Jen tak dál, nemůžu se dočkat další řady. Série 1 - 100%, Série 2 - 100%

(1. srpna 2013)
Batman
Offline

Velmi dobré, ze začátku je to sice pomalejší ale pak se to rozjede. PS.Inspirace Nolanem jde vidět.

(8. července 2013)
TommyEmko
Offline

Podle mě zatím seriál co nenadchne ani neurazí, když po dvou epizodách se kvalita pomalu zlepšuje a proto po druhém díle 3/5.

(23. října 2012)
Lares14
Offline

Skvělý seriál, The Flash mám trošiku raději, ale tento seriál byl první svého druhu.....

(15. srpna 2017)
Memphis
Offline

Poměrně ucházející seriál. Hlavní postava je sympaťák, ve svých světlých chvilkách se jeví jako nolanův Bruce Wayne a v těch slabších jako tuctový seriálový floutek. Pěkná akce to spraví. Pod touto slupkou superhrdinského seriálu je ale i tak jen další rodinné seriálové drama.

(21. června 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Arrow
Kategorie TV Seriál
Svět DC Comics
Premiéra v ČR 20/10/2013
Premiéra v zahraničí 10/10/2012

Systémové informace

Má na starosti Voyager
Vloženo 17. května 2012
Naposledy editováno 24. února 2016

Najdete nás na Facebooku