75.0%
Arrow

Arrow

75.0%
-- %
Extérní hodnocení

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu.

Obsah

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu.

Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích!

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

shifty
Offline

Zatím se mi to líbí hlavní hrdina hraje záhadného trosečníka,který se vyrovnává s novou skutečností:matkou,sestrou,otčíma. Vypadá to na jeden z lepších seriálů,ale uvidíme jak se to bude dál vyvíjet pro mě zatím 3 z 5

(4. listopadu 2013)
The First Robin
Offline

I když struktura každého příběhu je v podstatě stejná. Jméno z knížky - tohle město jsi zklamal! - smrt/zatčení, tak mě tenhle seriál neskutečně baví. Odkazů na jiné postavy ze světa DC by mohlo být více, ale i tak to má podle mě lepší rozjezd než tolik oceňovaný Smallville.

(17. dubna 2013)
TommyEmko
Offline

Podle mě zatím seriál co nenadchne ani neurazí, když po dvou epizodách se kvalita pomalu zlepšuje a proto po druhém díle 3/5.

(23. října 2012)
Morzael
Offline

Kdybych měl hodnotit po prvních třech dílech, tak by mohl tento výtvor být rád za 2 hvězdy, ale nakonec se to začíná rozjíždět celkem dle mého gusta a většina nelogičností pro mě je vysvětlena. Jak ale bylo řečeno, od ultra realistické podívané, jakou nám tvůrci slibovali, bych čekal něco jiného než týpka, který je zřejmě tak dobře vycvičen, že i kulky vystřelené metr od něj ho netrefí. Upřímně se mi moc nelíbí ani tento nový, telenovela styl, origin, který z Ollieho rodiny udělal záporáky a z něj samotného antihridnu. Vyhrazuji si právo změnit své hodnocení podle toho, jak se bude seriál vyvíjet :-).

(13. listopadu 2012)
TurboManCZ
Offline

No, abych nějak ohodnotil tento serial, není mi zrovna dvakrát sympatický. Jelikož jsem vášnivý sběratel komiksu a hlavně komiksů s Arrowem, není mi postava Quinna nějak příjemná, Arrow už není takový ten Robin Hood, zarostlý blonďák, prostě mi to nepřišlo moc dobré. Peace

(9. dubna 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Arrow
Kategorie TV Seriál
Svět DC Comics
Premiéra v ČR 20/10/2013
Premiéra v zahraničí 10/10/2012

Systémové informace

Má na starosti Voyager
Vloženo 17. května 2012
Naposledy editováno 24. února 2016

Najdete nás na Facebooku