75.0%
Arrow

Arrow

75.0%
-- %
Extérní hodnocení

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu.

Obsah

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu.

Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích!

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

shifty
Offline

Zatím se mi to líbí hlavní hrdina hraje záhadného trosečníka,který se vyrovnává s novou skutečností:matkou,sestrou,otčíma. Vypadá to na jeden z lepších seriálů,ale uvidíme jak se to bude dál vyvíjet pro mě zatím 3 z 5

(4. listopadu 2013)
Batman
Offline

Velmi dobré, ze začátku je to sice pomalejší ale pak se to rozjede. PS.Inspirace Nolanem jde vidět.

(8. července 2013)
S4TW
Offline

Seriál je to opravdu velice povedený a já jsem nadšený, že tu je seriál o super-hrdinovi, a to hraný. Pár slabin se zde samozřejmě najde, ale přijde mi hloupost hodnotit tento seriál jakoby se jednalo o film. I na to, že se jedná o seriál je zde plno prvotřídní akce, navíc se nám dostává příležitosti seznámit se s postavou z DC světa, která není tak profláklá jako jiné. Je zde vidět hodně velká podobnost hlavní postavy s Brucem Waynem. Menší nedostatek vidím v tom, že všechny díly se vyvíjejí podle dost podobné šablony. V celkovém součtu se jedná o velice povedený kousek, ale hvězdu si nechám ještě v zásobě, neboť to není úplně na sto procent a za druhé podle toho, co jsem zatím slyšel o druhé sérii, tak se máme na co těšit.

(6. října 2013)
Mao
Offline
Mao

nemam rad sceny, kde se beha mezi milionem vystrelenych kulek, ale i tak je tam neco, co me zaujalo. Na zacatku pilotu tam byla Deathstrokova maska...Nejake vysvetkeni?

(28. října 2012)
TurboManCZ
Offline

No, abych nějak ohodnotil tento serial, není mi zrovna dvakrát sympatický. Jelikož jsem vášnivý sběratel komiksu a hlavně komiksů s Arrowem, není mi postava Quinna nějak příjemná, Arrow už není takový ten Robin Hood, zarostlý blonďák, prostě mi to nepřišlo moc dobré. Peace

(9. dubna 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Arrow
Kategorie TV Seriál
Svět DC Comics
Premiéra v ČR 20/10/2013
Premiéra v zahraničí 10/10/2012

Systémové informace

Má na starosti Voyager
Vloženo 17. května 2012
Naposledy editováno 24. února 2016

Najdete nás na Facebooku