90.0%
Živí mrtví

The Walking Dead

90.0%

Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam.

Obsah

Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam. Odpovědi na otázky tedy musí hledat sám. Jedinou lidskou bytostí, na kterou svou cestou nemocnicí Rick narazí je zohavená mrtvola a ta mu o stavu věcí může prozradit pouze to, že je něco špatně. Jak moc špatně, zjišťuje, když se setkává s prvním živým mrtvým, který má na něj chuť. Po této nebezpečné konfrontaci, ze které zázrakem vyvázne, se Rick vydává domů zjistit, zdali jsou jeho žena a syn stále ještě naživu, nebo mezi mrtvými. Nebo mezi živými mrtvými.

Zdroj: CSFD.cz

Najdete nás na Facebooku

Režie

Zobrazit více

Hrají

Zobrazit více

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Kubik21
Offline

K tomuto seriálu jsem se dostal díky kamarádce. Proto jsem si říkal že když to sleduje holka bude to nic moc. Naštěstí se ukázalo že to nic pro holky není ale je to moc dobré a zajímavé . Přinutilo mě to zhlédnout dvě série za jednu noc. A tetka jsem v třetí sérii a těším se až skončí vánoční přestávka. Proto dávám 5 z 5.

(27. prosince 2012)
gumidekmedvidek
Offline

Hodnotím čistě jako celek. Uznávám že druhá serie se trošku táhla, ale nakonec mi to do celkového konceptu dobře zapadlo a jsem spokojen takže těch 5 je jasných.

(21. října 2012)
S4TW
Offline

Super seriál o zombíkách. Je pravda, že se sem opět vkrádá někdy až moc telenovelských řešení vztahů, ale to už je dnes v každém seriálu. Pro další série bych uvítal ještě krapet více temné stránky nebo více lekacích scén, přeci jen se jedná o hororový seriál ve kterém se člověk v podstatě nebojí. Ale určitě se jedná o nadprůměrný seriál.

(10. srpna 2013)
TommyEmko
Offline

Za mě 4 z 5ti hvězd, a to za docela špatnou druhou sérii, která dost ubrala na kvalitě oproti první. A díky začátku třetí moje hodnocení o jeden stupínek (ze 3 z 5ti) stouplo. A doufám, že se ta třetí série povede aspoň tak jako ta první, to by bylo super :-).

(20. října 2012)
Memphis
Offline

Stylový seriál plný zvládnutých zombie. Ale vidim v tom pořád ten rodinný drama seriál. Telenovela pro mládež se zájmem v zombie. Ale jaká!

(21. června 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Walking Dead
Kategorie TV Seriál
Svět Image Comics
Premiéra v ČR 25/08/2012
Premiéra v zahraničí 31/10/2010

Systémové informace

Má na starosti jardoom
TommyEmko
Vloženo 17. května 2012
Naposledy editováno 26. srpna 2015

Najdete nás na Facebooku